PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY ÚVODNÍ STRANA KONGRESOVA TURISTIKA AKTIVNI DOVOLENA CIRKEVNI PAMATKY KOUZLO HRADU A ZAMKU LAZNE ZLATA PRAHA KRALOVEHRADECKY KRAJ LIBERECKY KRAJ USTECKY KRAJ MORAVSKOSLEZSKY KRAJ ZLINSKY KRAJ OLOMOUCKY KRAJ JIHOMORAVSKY KRAJ PARDUBICKY KRAJ KRALOVEHRADECKY KRAJ LIBERECKY KRAJ VYSOCINA PRAHA STREDOCESKY KRAJ USTECKY KRAJ JIHOCESKY KRAJ PLZENSKY KRAJ KARLOVARSKY KRAJ FOLKLORNÍ SDRUZENÍ ČESKÉ REPUBLIKY CESKY ROZHLAS BESKYDY-VALASSKO SLEZSKA HARTA CZECH TOURISM
Pátek 14.05.2021
Vyhledávání
  Vyhledávací centrum
Rejstřík ČR
ZÁKLADNÍ INFORMACE
  Základní informace o ČR
Česká NEJ
Kraje ČR
Turistické regiony
Turistické oblasti
Města a obce
Euroregiony
Mikroregiony a sdružení
Pohádkové regiony
AKTUALITY A AKCE
  Aktuality
Databanka akcí
Folklorní akce a festivaly
Turistické akce
PRAHA SRDCE EVROPY
  Město PRAHA
Pražská informační centra
Kalendář akcí v Praze
Lázeňství
  Lázeňská zařízení
Zdravotní pojištění
Kongresová turistika
  Výstavy a výstaviště
Kongresová centra
Výstavnictví a propagace
Kongresy a konference
Veletrhy a výstavy
Turistika a volný čas
  Informační centra
Kultura a zábava
Památky UNESCO
Památky a architektura
Církevní památky
Hrady a zámky
Aktivní dovolená
Pěší turistika
Agroturistika
Cykloturistka
Vodní turistika a sporty
Vinařská turistika
Sport a relaxace
Klub českých turistů
Cestovní kanceláře
Folklor a tradice
  Folklorní sdružení
Folklorní soubory
Folklorní festivaly
Lidové tradice a zvyky
Lidová řemesla a výrobky
Příroda a její ochrana
  Biosférická rezervace UNESCO
Chráněná krajinná území
Přírodní zajímavosti
Jeskyně a propasti
Vrcholy, hřebeny, sedla
Fauna a flora
Naučné stezky
Ubytování a stravování
  Autokemp, kemp, tábořiště
Hotely, penziony
Chaty a chalupy
Rekreační areály
Další ubytování
Restaurace
Příjemné posezení
Gastronomické speciality
Obchod a služby
  Služby motoristům
Nákupní centra
PODPORA PODNIKÁNÍ
  Investiční příležitosti
Finanční sektor a pojištění
Nemovitosti na prodej
Průmyslová výroba
Potravinářská výroba
Království perníku

PRABOS plus , a. s., Slavičín

KDO JSME:
Firma Prabos plus a.s., Slavičín, je tradičním českým výrobcem speciální, vojenské, bezpečnostní, pracovní a trekkingové obuvi.

Kolekce vojenské a speciální obuvi je vhodná pro potřeby armády, policie, bezpečnostních agentur, záchranných sborů, celní správy, vězeňské služby a ostatních uniformovaných složek. Kolekce trekkingové obuvi splňuje požadavky na ochranu nohou ve středně náročných i vysokohorských.

V současné době zaměstnává společnost 350 pracovníků. K tomu je třeba přičíst také dalších 100 pracovníků, kteří pro firmu pracují v kooperacích.
Prabos plus a.s., se aktivně podílel na vývoji nových modelů botů polních 2000 pro potřeby AČR včetně botů polních 2000 ECWCS,botů pro piloty a ILS. V současné době spolupracujeme společně s Odborem vývoje a zkušebnictví Brno na nové kolekci vycházkové obuvi služební a společenské. Vítězstvím ve stěžejních veřejných soutěžích na dodávky výstrojního materiálu pro Armádu ČR potvrdila naše společnost své výsadní postavení hlavního dodavatele obuvi pro naši armádu až do roku 2002.

Společnost je též nositelem Osvědčení o způsobilosti dodávek pro Armádu ČR a Certifikátu ISO 9001. Vlastní také výrobní a obchodní licenci firmy W.L.GORE na výrobu obuvi vybavené membránou GORE-TEX®. Tuto licenci společnost obdržela po více než dvouletém jednání v roce 1998. Udělení licence předcházela náročná vstupní řízení, ukončená auditem firmy W.L.GORE. Společnost Prabos musela prokázat technickou způsobilost a kvalifikaci ke zpracování špičkových materiálů.

Velmi důležitým faktorem pro udělení licence je významné postavení značky na trhu, v oblasti bezpečnostní, pracovní a speciální obuvi. V současné době pokrývá významnou část kapacity českého trhu v tomto segmentu a je největším výrobce pracovní a bezpečnostní obuvi v ČR. Současně se zachováním tradičního prošívaného a lepeného výrobního způsobu nabízí Prabos moderní technologii přímého nástřiku podešve. Prabos jako jediný výrobce v tuzemsku produkuje kompletní sortiment vzorů splňujících veškeré normy pro pracovní a bezpečnostní obuv.

Významným kontraktem je smlouva na výrobu vojenské polní obuvi pro německou firmu STUMPP BAIER. V podmínkách ČR se jedná o nový výrobní způsob a vyrobená obuv je určena pro německou a rakouskou armádu.
Kromě dodávek obuvi pro Armádu ČR a Německou armádu, jsou hlavními odběrateli obuvi Prabos také např.armáda Velké Britanie,Litvy,Lotyšska, Švýcarska, konžská policie, Státní lesy Polska,BELIZIA Belgie,RUKAPOL Rakousko,CORAMI Lachen ze Švýcarska, a hasiči Řecko.

REFERENCE:
Armáda ČR, POLICIE ČR, Vězeňská služba,Celní správa, Jaderné elektrárny Temelín a Dukovany, Philips Hranice, Bosch Jihlava, České dráhy, TPCA Kolín,Severomoravská energetika,Škoda Auto,Panasonic Pardubice, Skanska,Barum Continental,Městské policie ČR,Armáda Litevské Republiky,STUMMPP BAIER,Ministerstvo obrany Velké Britanie.


CERTIFIKACE
ISO 9001, EN 344, 345, S1, S2, S3

KONTAKTNÍ ADRESA:

Prabos plus, a. s. Slavičín
Mezi Šenky 9
763 21 Slavičín
Česko (CZ)
tel: (+420) 577 303 111

LOKALIZACE

DALŠÍ INFORMACE: http://www.prabos.cz

Typ záznamu: Průmyslová zóna
AKTUALIZACE: Marie Rumplíková (Informační centrum Slavičín) org. 56, 06.08.2007 v 11:00 hodin
Copyright 1998-2021 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
VELETRHY
    FOLKLORNÍ AKCE A FESTIVALY
      TURISTIKA